Regulamin

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Hurtownia internetowa z adresem Wolka-Hurt.com, jest własnością firmy Wolka-Hurt.com Wólce Kosowskiej.

Firma: ALEXX Sp. z o.o.
Adres: Aleja Krakowska 67C/5L2
05-552 Jabłonowo
NIP: 1231337496
REGON: 364478577

Rachunek Bankowy:

Satander 5 Oddział w Warszawie

92 1090 1694 0000 0001 3411 4877

SWIFT CODE: WBKPPLPP


Tel.: +48739415082 / +48729284551
Email: wolkahurt1982@gmail.com

Sklep Internetowy Wolka-Hurt.com prowadzi sprzedaż hurtową za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę Wolka-Hurt.com

Aby dokonać zakupu na stronie Wolka-Hurt.com, Klient musi się zarejestrować, co jednoznacznie oznacza akceptację niniejszych ogólnych warunków sprzedaży. Rejestracja oznacza podanie swoich danych teleadresowych niezbędnych do realizacji zamówienia oraz stworzenie loginu i hasła w celu logowania się na stronie. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

Ustawa o prawach kosummenta - ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach komsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827)

Dane te będą wykorzystywane przez naszą firmę jedynie w celu realizacji zamówienia czyli do dostarczenia Klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń i nie będą udostępnianie osobom trzecim.

W sprawach nie objętych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

OFERTA

1. Artykuły oferowane przez Internetowy Sklep Wolka-Hurt.com są nowe. W przypadku otrzymania towaru z wadą fabryczną Klientowi przysługuje roszczenie reklamacyjne, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa i warunkami reklamacji.

2. Wszystkie ceny towarów podajemy w PLN netto.

3. Internetowy Sklep Wolka-Hurt.com zastrzega sobie prawo do dowolnych zmian cen produktów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Posiada on również prawo do usuwania i dodawania towarów do oferty, wprowadzania, odwoływania, jak i zmian akcji promocyjnych w dowolnym momencie.

4. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

 

ZASADY SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

1. Internetowy Sklep Wolka-Hurt.com prowadzi działalność handlową poprzez serwis Wolka-Hurt.com

2. Podstawą do realizacji złożonego przez Klienta zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza znajdującego się w końcowym etapie składania zamówienia. Wymagane jest prawidłowe wypełnienie wszystkich pól formularza. Internetowy Sklep Wolka-Hurt.com weryfikuje zamówienia telefonicznie lub mailowo. W przypadku nie nawiązania kontaktu z zamawiającym w ciągu 3 dni roboczych, zamówienie zostanie anulowane.

3. Zamówienia mogą być składane poprzez stronę Wolka-Hurt.com lub telefonicznie pod numerami , +48 739415082 / +48 729284551

4. W przypadku podejrzeń o podanie nieprawdziwych danych, Internetowy Sklep Wolka-Hurt.com zastrzega sobie prawo do usunięcia zamówienia.

5. Zamówienia są realizowane według kolejności ich otrzymania, aż do wyczerpania zapasów.

6. Wolka-Hurt.com nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowane zamówienia z przyczyn technicznych (wadliwego działania systemów, sieci, itp.) jednak po zidentyfikowaniu błędu dołoży wszelkich starań, aby go naprawić.

7. Warunkiem zrealizowania zamówienia jest występowanie towaru w magazynie i/lub u dostawców sklepu.

8. Klient Internetowego Sklepu Wolka-Hurt.com jest informowany o stanie realizacji jego zamówienia. W razie braku danego produktu zostanie on uprzedzony o możliwości zmiany zamówienia, wydłużenia czasu dostawy lub anulowaniu zamówienia.

9. Internetowy Sklep Wolka-Hurt.com przyjmuje zamówienia,od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 16:00 i w soboty od godziny 8:00 do 14:00 w ciągu całego roku. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane pierwszego dnia roboczego od złożenia zamówienia.

10. W wypadku braku zamówionego towaru w magazynach, klient będzie o tym niezwłocznie informowany. Może zdarzyć się, że niektóre artykuły prezentowane na stronie mogą być już wyprzedane za co serdecznie przepraszamy.

11. Po złożeniu zamówienia, do kupującego zostanie przesłane potwierdzenie o tym, że zamówienie do nas dotarło.

12. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

13. Zamówienia realizowane przy kwocie łącznej produktów na 500 zł  netto (slownie: pięćset złotych ), przesyłka gratis. Zamówienia poniżej łacznej kwoty produktów 500 zł netto (słownie: pięćset złotych), przesyłka płatna 30 zł netto. (paczka za pobraniem)

 

FORMY PŁATNOŚCI


Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski:

1. Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki- „ za pobraniem”.

2. Przedpłata przelewem bankowym na konto sklepu. Niezbędne dane do przelewu zawarte będą w automatycznym e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

O tym że realizacja zamówienia jest możliwa (dany towar jest dostępny), Klient zostanie poinformowany w oddzielnym e-mailu. Od tego momentu czas realizacji wynosi zwykle 2-3 robocze.

W przypadku wybrania przez Klienta płatności przelewem, czas realizacji liczony jest od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym.

Zamówienia złożone w godzinach popołudniowych oraz w weekendy realizujemy w pierwszy kolejny dzień roboczy. Kupujący jest zawsze informowany o nadaniu przesyłki poprzez e-mail.

W tytule przelewu należy podać numer zamówienia oraz imię i nazwisko kupującego. Jeśli są Państwo zarejestrowani, prosimy podać również poprawną nazwę użytkownika – nick. Brak tych informacji może wydłużyć okres zakończenia transakcji.

 

 

WYSYŁKA I CZAS REALIZACJI

1. Przesyłki dostarczane są na adres umieszczony w formularzu zamówienia firmą kurierską DPD. Czas dostawy wynosi od 1-3 dni zależy od rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Czas dostawy może wydłużyć się, gdy kurier nie zastanie nikogo pod podanym adresem, lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej. Internetowy Sklep Wolka-Hurt.com nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez firmy kurierskie.

2. Wysyłki dostarczane są bezpłatnie na terenie calego kraju przy zamówieniach od 500 zł netto. Poniżej 500 zł netto doliczamy 30 zł netto za wysłanie paczki za pobraniem firmą kurierską.

3. Każde zamówienie staramy się zrealizować jak najszybciej. (nie licząc dni wolnych od pracy i świąt)

4. Pamiętaj, by przy odbiorze przesyłki dokładnie sprawdzić stan opakowania. Gdyby okazało się uszkodzone, koniecznie poproś kuriera o wypełnienie protokołu szkody.

5. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w ciągu 7 dni od daty odebrania przesyłki w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze:

a- wad fabrycznych,
b- niezgodności towaru z zawartym zamówieniem.

6. W takim przypadku Klient proszony jest o skontaktowanie się z biurem obsługi klienta przez e-mail wolkahurt1982@gmail.com lub telefonicznie pod nr  tel: +48 739415082 / +48 729284551.  Reklamacje na towary odsyłane bez wcześniejszego uzgodnienia nie będą rozpatrywane.

7. W przypadku odsyłania reklamowanego towaru należy dołączyć fakturę zakupową. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

8. Towar koniecznie powinien być odsyłany w oryginalnym opakowaniu, inaczej reklamacje nie będą rozpatrywane.

9. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru.

Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego Sklep zwraca po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

10. Przy odbiorze przesyłki od kuriera należy zwrócić uwagę czy paczka jest oryginalnie zapakowana. Jeśli Klient znajdzie ślady uszkodzeń opakowania lub próby jego otwarcia, należy otworzyć paczkę w obecności kuriera i sporządzić protokół, co skutecznie pomoże dochodzić odszkodowań od firmy kurierskiej w wypadku powstałych uszkodzeń lub braków w towarze.

11. Nie stanowią podstawy do reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie www Sklepu, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Wolka-Hurt.com zastrzega sobie prawo do:

a. zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia,
b. wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego Wolka-Hurt.com
c. Wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego Wolka-Hurt.com
d. Przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży.
e. Anulowania zamówień klienta, które zostały błędnie wprowadzone do systemu sprzedażowego sklepu internetowego Wolka-Hurt.com

2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.

3. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

4. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Nie zastosowanie się do w/w zasad będzie skutkowało zerwaniem współpracy oraz utratą możliwości wykorzystania zdjęć i opisów produktów.